Overview Reviews Product Description Eagle Chevy 409 4.000in Crank 6.135in H-Beam +.365in Dome 4.342in Pistons Balanced Assembly Product Videos Custom Field Category Engine Components>Rotating Assemblies MPN B118004342 Clearance Item N Product Reviews Write a Review Write a Review × Eagle Eagle Chevy 409 4.000in Crank 6.135in H-Beam +.365in Dome 4.342in Pistons Balanced Assembly - B118004342 Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *